Wynajem skanerów laserowych

Dzięki naszym nowoczesnym pomiarowym masz możliwość skorzystania z najnowszych technologii pomiarowych, bez konieczności inwestycji we własny sprzęt. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią skanerów laserowych, która oferuje szeroki wybór modeli odpowiednich dla różnorodnych zastosowań. Usługi wynajmu kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów z sektora komercyjnego oraz użyteczności publicznej.

Skaner laserowy z operatorem na wynajem – postaw na solidną wypożyczalnię

Nasza wypożyczalnia gwarantuje sprzęt najwyższej jakości, który został sprawdzony i przetestowany w różnych warunkach środowiskowych. Skaner laserowy na wynajem pozwoli Ci zaoszczędzić koszty zakupu i utrzymania własnego oraz stosunkowo drogiego urządzenia. Wypożyczenie obejmuje zarówno technologię, jak i doświadczonego operatora, który zapewni niezawodne i precyzyjne pomiary, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Każda usługa wypożyczenia jest wyceniana indywidualnie. Na finalną cenę wpływają takie parametry jak rodzaj skanowanego obiektu (budynek przemysłowy, konstrukcja, maszyna, elementy infrastruktury drogowej itp.), poziom jego wielowymiarowości, kubatury czy metoda przetwarzania i gromadzenia danych.

W naszej wypożyczalni możesz wynająć skaner laserowy na krótki okres lub na dłużej, jeśli planujesz regularne pomiary diagnostyczno-analityczne. Zespół specjalistów z Geoscanners Polska służy pomocą i wsparciem technicznym przez cały okres wypożyczenia.

Interesuje Cię wynajem sprzętu najnowszej generacji do skanowania naziemnego w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

KONTAKT

Skaning Laserowy 3D

inż. Tomasz Dąbrowski

Manager, BIM, systemy skanowania laserowego 3D

e-mail: tomasz@geoscanners.pl

mob: +48 505 655 881

 

dr inż. Michał Dąbrowski

Geophysicist / CEO

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Świadczymy usługi w całej polsce.

Translate »