Usługi i pomiary skanerem laserowym

usługi skanerem laserowym

Oferujemy kompleksowe rozwiązania oraz innowacyjne technologie do tworzenia trójwymiarowych prezentacji obiektów. Dzięki zaawansowanej metodzie skaningu laserowego możemy dostarczyć dane w najwyższej jakości i dokładności. U nas zamówisz profesjonalne usługi i pomiary skanerem laserowym. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji Leica Geosystems, a także narzędzi dostarczanych przez grupę Hexagon, który bez względu na złożoność obiektu pozwoli na uzyskanie wiarygodnych i precyzyjnych informacji obiektowych i diagnostycznych. Dzięki naszym rozwiązaniom dostarczamy najwyższej jakości dane w postaci chmur punktów, modelowania obiektowego. Jako jedyni na rynku polskim od wielu lat dostarczamy kompleksowe usługi skanowania laserowego 3D obiektów naziemnych oraz skanowania georadarowego 3D obiektów podziemnych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zrealizowaliśmy wiele wymagających projektów. Rozwiązywaliśmy poważne, czasem wydawałoby się nie możliwe do wykonania skomplikowane problemy inżynierskie. Zapraszamy do kontaktu!

Geoscanners Polska – profesjonalne pomiary skanerem laserowym

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług skanowania laserowego?

  • Precyzja wyników – skaner wykorzystuje zaawansowaną technologię, która umożliwia precyzyjne trójwymiarowe pomiary różnych obiektów.
   Szybkość generowania informacji – niezależnie od kubatury budynku i konstrukcji jesteśmy w stanie dostarczyć kompletny zestaw danych w krótkim czasie.
   Wszechstronne zastosowanie – skaning znajduje zastosowanie w wielu branżach i sektorach gospodarki narodowej, w tym geodezji, architekturze, budownictwie ogólnym, drogowym, kolejowym, przemyśle.
   Elastyczność – w naszej działalności stosujemy indywidualne podejście dopasowane do potrzeb i preferencji  klienta. Bez względu na skalę projektu czy wielkość budżetu, jesteśmy gotowi znaleźć optymalne rozwiązanie.
   Doświadczenie – zespół Geoscanners Polska to specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną i praktycznymi umiejętnościami w obszarze skanowania.
 • Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnej oraz innowacyjnej usługi. Skaner laserowy umożliwia precyzyjne pomiary i kompleksowe zbieranie danych. Zapraszamy do współpracy!

  Pomiary skanerem laserowym
  KONTAKT

  Skaning Laserowy 3D

  inż. Tomasz Dąbrowski

  Manager, BIM, systemy skanowania laserowego 3D

  e-mail: tomasz@geoscanners.pl

  mob: +48 505 655 881

   

  dr inż. Michał Dąbrowski

  Geophysicist / CEO

  e-mail: biuro@geoscanners.pl

  mob: +48 796 837 252

  Świadczymy usługi w całej polsce.
  Translate »