Usługi georadarowe 2D i 3D, wykrywanie obiektów podziemnych

Metoda georadarowa i technologia GPR ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Świadczymy klasyczne badania 2D dla klientów oraz innowacyjne i wysoko rozdzielcze usługi skanowania 3D dla wielu gałęzi przemysłu i tam gdzie to jest tylko możliwe. Stosujemy najnowocześniejsze georadary marki Geoscanners AB i Leica Geosystems z szerokim wachlarzem anten dzięki czemu jesteśmy w stanie wykryć i mapować struktury  płytkie i głębokie o różnej rozdzielczości. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi do interpretacji danych dostarczamy wysokiej jakości opracowania i obrazowania, które zaspokoją potrzeby każdego klienta.

Każde zapytanie i problem wnikliwie analizujemy i przedstawiamy koncepcję badania, dobieramy metodykę oraz parametry pomiarów. W razie potrzeby rekomendujemy dodatkowe metody geofizyczne, które uzupełnią niedobór informacji podczas skanowania georadarem. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie określić czy dane badanie będzie miało jakikolwiek sens i czy produkt w postaci opracowania będzie finalnie satysfakcjonujący dla klienta.

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie jak działa georadar, podstawy teoretycznie jego działania możliwości i ograniczenia.

Kontakt

Michał Dąbrowski

Geophysicist / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Świadczymy wysokiej jakości usługi geofizyczne w całej Polsce i poza granicami kraju. Szybkie terminy realizacji.

Kraków

Michał Dąbrowski

Geophysicist / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

 

Dane firmowe:

TMT Projekt sp. z o. o.

ul. Mazowiecka 11/49

00-052 Warszawa

NIP: 525-260-20-37

Warszawa, Lublin

Tadeusz Dąbrowski

Manager, Systemy detekcji sieci

e-mail: tadeusz@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

Poznań

e-mail: poznan@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

Gdańsk

gdansk@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

 

 

Skontaktuj się z nami

Wysoka jakość i przystępna cena

Wszystkie usługi oraz sprzedawane georadary są najwyższej klasy. Dla wszystkich klientów możemy zaproponować dogodne ceny usług w zależności od złożoności i skomplikowania przedsięwzięcia. Georadary Geoscanners AB w przystępnej cenie oferują najwyższej jakości dane, a modułowa budowa pozwoli na rozbudowę każdego systemu. Atutem sprzedawanego przez na sprzętu jest długi okres standardowej gwarancji 36 miesięcy na podzespoły elektroniczne marki Geoscanners AB. Szczegółowe ceny i asortyment możecie Państwo otrzymać kontaktując się z nami. Wycenimy dla Państwa usługę oraz specjalnie skonfigurowany georadar.

Dlaczego my?

Cena z każdej usługi sprzętu znajdującego się w ofercie jest atrakcyjna i konkurencyjna. Zważywszy na nasze doświadczenie zdobyte przez lata działalności oraz wysoką jakość wykonywanych przez nas badań, pomiarów i analiz, oferowane przez nas ceny zasługują na szczególną uwagę. Dbamy o to, by każdy klient był w pełni zadowolony, dlatego dajemy Państwu tak duży wybór rożnego rodzaju systemów, akcesoriów i oprogramowania do przetwarzania, interpretacji i wizualizacji danych. Rozsądna cena obejmuje nie tylko sprzęt i usługi znajdujące się w ofercie, ale także wynajem georadarów, które znajdują się w naszym asortymencie. Prosimy pamiętać, że teraz aby wykorzystać georadar do swoich potrzeb nie muszą go Państwo kupować – można skorzystać z oferty naszej wypożyczalni. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Świadczymy usługi georadarem na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest wiedza i geofizyczne doświadczenie zdobyte wieloletnią działalnością. Nasza skuteczność i jakość opracowanych danych georadarowych potwierdzona jest wieloma zrealizowanymi projektami o różnym stopniu skomplikowania. Skutecznie odpowiadamy naszym klientom na pytania kryjące się wewnątrz ziemi jak i badanych struktur.

 

Translate »