System GPR i jego zastosowanie

Systemy georadarowe to cała sieć urządzeń i oprogramowania połączona w jedną, spójną całość. Służą one do bezinwazyjnego badania gruntów, struktur wewnętrznych budowli w technologiach 2D i 3D itp. W ofercie firmy dostępnych jest kilka georadarów GPR. Każdy z nich przystosowany jest do pracy w innych warunkach i znajduje zastosowanie w innej gałęzi przemysłu, a co za tym idzie składa się z odmiennych, odpowiednio dobranych podzespołów. Wszystkie systemy obejmujemy profesjonalnym wsparciem technicznym, a także szkoleniem w wybranym przez klienta miejscu. Zarówno elektronika, jak i sprzęt Geoscanners wyróżniają się na tle innych producentów (jak Mala, Gssi, Ids) najwyższą klasą jakości i dlatego dajemy Państwu na nie aż 36 miesięcy gwarancji. Bardziej szczegółowe informacje na temat radarów GPR znajdziecie Państwo poniżej.

Systemy GPR dostępne w naszej ofercie

Georadar U-EXPLORER jest systemem kompletnym all-in-one, zamontowanym na czterokołowym wózku. Ma szerokie zastosowanie i jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań. Daje możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta.
U-EXPLORER MINI jest systemem bardzo zbliżonym do poprzedniego, z tą różnicą, że można go złożyć w jednej walizce, co znacznie ułatwia jego transport. Radar GPR PiL jest prostym i szybkim urządzeniem pomiarowym, stosowanym jako wykrywacz infrastruktury podziemnej. SCORPIO to system, który sprawdzi się szczególnie w trudnych warunkach, z kolei GEO jest radarem GPR, z którego skorzystać można podczas różnego rodzaju głębokich badań. Jego przeciwieństwem jest system ODIN, który przeznaczony jest do badań płytkich, bardzo dobrych jakościowo, pozwalających na uchwycenie najmniejszych detali. Georadar REX znajduje zastosowanie w badaniu dróg i infrastruktury kolejowej. Przystosowany jest do zamontowania na pojeździe. Wszystkie dostępne w ofercie produkty wykonują pomiary i badania także w wersji 3D.

Translate »