Usługi skanowania laserowego terenu 3D i obiektów

Usługi skanowania laserowego 3D - obiektów, terenów

Dzięki zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości dane trójwymiarowe każdego obiektu w najdrobniejszych detalach. Skanowanie laserowe 3D to nowoczesna technika pomiarowa, która pozwala na szybkie i precyzyjne gromadzenie danych. Korzystamy z innowacyjnych systemów, rozwiązań i najnowszej generacji skanerów renomowanych firm, które zapewniają szeroki zakres naziemnego skaningu laserem oraz trudno dostępnej infrastruktury. Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Świadczymy usługi w całej Polsce i za granicą.


Naziemny skaning laserowy – szeroki zakres usług skanowania 3D


Ta metoda zapewnia wysoką precyzję pomiarów, dzięki czemu możliwe jest odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów obiektu. Skanowanie laserem 3D umożliwia również szybkie gromadzenie bardzo dużych ilości danych, co przekłada się na efektywność procesu analityczno-diagnostycznego.


Naziemny skaner laserowy ma szerokie pole widzenia, co oznacza, że ​​może zbierać informacje z większych obszarów jednocześnie. To pozwala na trójwymiarowy skaning relatywnie wielkich przestrzeni i budowli, takich jak:

  • • hale magazynowe,
   • terminale logistyczne,
   • zakłady produkcyjne,
   • konstrukcje wielkoformatowe,
   • wielopiętrowe obiekty mieszkalne, handlowe, usługowe.
 • Naziemny skaning laserowy jest przy tym nieinwazyjny. Ta właściwość ma szczególne znaczenie w przypadku obiektów zabytkowych, sakralnych i budynków dziedzictwa kulturowego.


  Skanowanie 3D – postaw na specjalistów w pomiarach laserowych

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie skanowania 3D. Nasze skanery laserowe to zaawansowane technologicznie urządzenia, które zapewniają wysoką jakość pomiarowo-diagnostyczną obiektów. Sprzęt umożliwia na precyzyjne rejestrowanie detali i tworzenie wiernych odwzorowań w trójwymiarowej przestrzeni.

  Postaw na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w sferze naziemnego skaningu laserem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej informacji o naszych usługach. Specjaliści z Geoscanners Polska zapraszają do współpracy. Odkryj potencjał skanowania 3D!

  Naziemny skaning laserowy

  Oferujemy usługę skanowania laserowego 3D na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu w celu określenia zakresu usługi oraz poznania indywidualnej wyceny.

  Napisz lub Zadzwoń

  Skanowanie naziemne laserem
  Do wyceny usług podchodzimy indywidualnie. Każde zapytanie ofertowe jest analizowane i w zależności od zakresu usługi, projektujemy i proponujemy odpowiednie rozwiązanie czy to skanowania skanerem laserowym 3D czy skanowania georadarem 2D lub 3D. Wielokrotnie na etapie przygotowywania oferty klienci decydują się na kompleksowe rozwiązania skaningu radarowego i laserowego.  Posiadamy wiedzę i doświadczenie jako unikalne kompetencje w skali europejskiej do integrowania produktów uzyskanych ze skanowania radarowego i laserowego.

  Wybrane przykłady zastosowania skaningu laserowego:

  – Pomiary mas ziemi

  – Pomiary posadzek w tym, pomiary płaskości, modele warstwicowe

  – Analizy płaskości i pionowości ścian, słupów i itp.

  – Pomiary analityczne obiektu zeskanowanego z modelem teoretycznym

  – Skanowanie na potrzeby wykonania projektów architektonicznych

  – Inżynieria odwrotna

  – Skanowanie obiektów zabytkowych, historycznych, sakralnych

  – Skanowanie obiektów kubaturowych: hotele, szkoły szpitale, biurowce, domy/mieszkania

  – Skanowanie obiektów przemysłowych: hale magazynowe, hale produkcyjne, zakłady produkcyjne.

  – Skanowanie słupów elektroenergetycznych

  Do realizacji usług korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Jesteśmy w posiadaniu najszybszych i najdokładniejszych skanerów laserowych produkcji Leica Geosystems, a także georadarów 3D marki IDS Georadar. Obie marki należą do światowego lidera w dziedzinie systemów pomiarowych Hexagon AG.

  Korzystamy z rozwiązań
  Leica
  IDS Georadar
  Hexagon
  Usługi skanowania laserowego wyceniamy indywidualnie na podstawie zapytań ofertowych i dostarczonego zakresu usługi.
  KONTAKT

  Skaning Laserowy 3D

  inż. Tomasz Dąbrowski

  Manager, BIM, systemy skanowania laserowego 3D

  e-mail: tomasz@geoscanners.pl

  mob: +48 505 655 881

   
  dr inż. Michał Dąbrowski

  Geophysicist / CEO

  e-mail: biuro@geoscanners.pl

  mob: +48 796 837 252

  Świadczymy usługi w całej polsce.
  Mapka z lokalizacjami
  Translate »