Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/geoscann/domains/geoscanners.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Poszukiwania dla policji | Geoscanners Polska

Poszukiwania georadarem

są powszechnienie stosowaną metodą w policji i kryminalistyce. Dzięki GPR jesteśmy w stanie wykryć miejsca pochówków lub porzuconych ciał. Wykrywamy obiekty, które zostały schowane przez przestępców. Skanujemy struktury betonowe, posadzki w poszukiwaniu skrytek, ukrytych przedmiotów i inne. Czynnie włączamy się w pomoc policji w każdej sprawie wymagającej bezinwazyjnych metod. Obok prezentowany przykład mapowania masowej mogiły. Temat zrealizowany z pogranicza archeologii.

Wyraźnie widać, że można bez problemu analizować tego typu dane zarówno w przestrzeni 2D, a także 3D. Trzeba zdawać sobie sprawę, że zazwyczaj ciała ludzkie lub pozostałości nie będą odbijać fal i należy szukać wykopów i naruszeń struktury gruntu. Chyba, że mamy do czynienia ze świeżą w miarę sprawą. W zależności od głębokości kości ludzkie mogą być nie widoczne dla georadaru. Wraz z głębokością spada rozdzielczość i wykrycie małych przedmiotów, struktur staje się niemożliwe. Do każdego projektu indywidualnie dobieramy parametry pomiaru, zakres i metodykę tak aby jak najefektywniej wykonać poszukiwania.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na poniższy kontakt lub poprzez formularz kontaktowy.

Michał Dąbrowski

Geofizyk / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Skontaktuj się z nami

Translate »