GPRSoft ™ – Processing i interpretacja danych georadarowych

Cechy ogólne

GPRSoft ™ jest narzędziem do wyświetlania danych, przetwarzania i interpretacji. Cechuje się przystępnym i przyjaznym interfejsem. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom nawet początkujący użytkownik, bez najmniejszego problemu jest w stanie wykonać podstawowe procedury przetwarzania, interpretacji i wizualizacji zgromadzonych danych. Dzięki temu interpretator może się skupić na analizie danych, a nie na długim uczeniu skomplikowanej struktury programu. GPRSoft™ posiada pełne wsparcie dla plików danych wszystkich głównych producentów systemów georadarowych.

Wersje i dodatkowe moduły

GPRSoft ™ został podzielony na logiczne poziomy wymagań użytkownika. Są użytkownicy, którzy nie potrzebują wielu zaawansowanych i skomplikowanych funkcji i algorytmów do analizy danych w pracy codziennej. Pierwszy podstawowy moduł GPRSoft ™ Standard dostarcza najbardziej przydatne funkcje stosowane do fundamentalnej obróbki danych GPR.

W przeciwieństwie do prostych potrzeb przetwarzania są użytkownicy, którzy potrzebują bardziej zaawansowane procedury i funkcje obliczeniowe dzięki którym mają pełna moc obliczeniową. Stale doskonalone i rozwijane algorytmy dają możliwość pełnego przetwarzania i interpretacji danych, a dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownik może w prosty i szybki sposób aplikować procedury i sekwencje przetwarzani, jednym kliknięciem myszki. Dla tych bardziej wymagających  użytkowników jest dedykowana wersja GPRSoft ™ wersja Professional.

GPRSoft ™ 3D – dodatkowy moduł do wizualizacji wyników 3D.

GPRSoft ™ – Minimalne wymagania systemowe

  • Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
  • Windows 32 lub 64 bitowy
  • Procesor Intel 1 GHz
  • 1024 MB RAM
  • 50 MB przestrzeni dyskowej
  • 256 kolorów
  • Rozdzielczość 800x600, rekomendowana 1024x768

Obsługiwane formaty plików
GSF standard Geoscanners
GOF obiektowe Geoscanners
DT standard IDS
DZT standard GSSI
RD3 standard Malå
DT1 standard SensorSoftware
DAT
SEG-Y

Translate »