Dlaczego wynajem georadaru?

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodząc im na przeciw proponujemy jeden z naszych produktów jakim jest wypożyczenie georadaru. Zdarza się czasem tak, że klient musi wykonać pewne prace związane z użyciem georadaru ale nie koniecznie jest zainteresowany zakupem. Dlatego proponujemy wypożyczenia krótko i średnio terminowe naszego sprzętu. Oferujemy także lokalizatory i wykrywacze sieci podziemnych, rur, kabli i kanałów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę.

dr inż. Michał Dąbrowski

Geophysicist / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Georadar Leica DS2000

Georadar Leica DS2000 jest doskonałym narzędziem do wykorzystania na placu budowy, przy inwentaryzacji sieci, podczas robót ziemi w celu identyfikacji uzbrojenia terenu. W urządzeniu zastosowana jest technologia dual co oznacza, że georadar równocześnie skanuje dwoma antenami: płytką 700 MHz (o wysokiej rozdzielczości) i głęboką 250 MHz (o niższej rozdzielczości). Dzięki temu jest to doskonałe rozwiązanie do wykrywania rur, kabli, pustek i innych obiektów podziemnych. Łatwy i szybki w obsłudze, poradzi sobie nawet mało doświadczony personel. Oprogramowanie sterujące pozwala na efektywną interpretację danych w terenie, nanoszenie obiektów podziemnych w czasie rzeczywistym i finalnie eksport raportów i map w PDF, DXF, SHP. Możliwość podpięcia GPS/GNSS RTk Leica iCON 60 dzięki czemu osiągniemy precyzję pomiaru w układzie współrzędnych do 6 mm.

Georadar U-Explorer

Georadar U-Explorer produkcji szwedzkiej firmy Geoscanners AB. Profesjonalne i modułowe narzędzie do najbardziej wymagającego skanowania i badań georadarowych. Skaner posiada rozbudowane opcje parametryzacji pomiaru. Niekwestionowanym atutem i możliwością sprzętu jest budowa modułowa, która pozwala na dowolne konfigurowanie systemu i współpraca z 22 antenami produkowanymi przez Geoscanners AB. Format zapisywanych pików w GSF możliwy do otwarcia w GPRSoft PRO. Możliwość eksportu danych do formatu SEG i SEGY dzięki czemu import danych będzie możliwy w wielu programach takich jak ReflexW, GPRSlice, MatGPR.

System lokalizacji sieci Ultra advanced

System Leica Ultra advanced zaawansowane technologicznie narzędzie do lokalizacji rur i kabli. Proponujemy wypożyczenie lokalizatora jako uzupełnienie technologii georadarowej. Możliwość pracy systemu Ultra w trybie pasywnym, wykrywając instalacje elektryczne pod napięciem oraz aktywnym wzbudzając sygnał generatorem. Możliwość indukowania sygnału zdalnie w instalacji, obejmą czy bezpośrednio wpinając się w instalację.

Wypożycz GPS/GNSS z georadarem

W naszej ofercie wynajmu oferujemy wypożyczenia odbiornika GPS/GNSS Leica iCON 60. Urządzenie pracuje w trybie SMART. Oznacza to prostotę obsługi i przyjazny interface. Dzięki poprawkom na pozycję odbieraną przez sieć GSM urządzenie jest w stanie ustalić pozycję do 6 mm przy dobrej widoczności satelit w trybie statycznym.

Kraków

dr inż. Michał Dąbrowski

Geophysicist / CEO

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Dane firmowe:

TMT Projekt sp. z o. o.

ul. Mazowiecka 11/49

00-052 Warszawa

NIP: 525-260-20-37

Biuro w Krakowie:

Eximius Park

Krakowska 280

32-080 Zabierzów

 

Warszawa, Lublin

mgr inż. Tadeusz Dąbrowski

Manager, Systemy detekcji sieci

e-mail: tadeusz@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

 

Poznań

poznan@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

Gdańsk

gdansk@geoscanners.pl

mob: +48 514 778 694

Skaning Laserowy 3D

inż. Tomasz Dąbrowski

Manager, BIM, systemy skanowania

e-mail: tomasz@geoscanners.pl

mob: +48 505 655 881

Skontaktuj się z nami

Translate »