Ceny usług georadarowych

Ceny naszych usług są  zróżnicowane i przede wszystkim zdeterminowane zakresem prac, metodyką i formą finalnego opracowania. Ceny ustalane są po zrozumieniu problemu, z którym klient się zgłasza, wstępnemu uzgodnieniu zakresu prac oraz nakładu pracy, który będzie potrzebny do wykonania usługi georadarem lub inną metodą geofizyczną.

dr inż. Michał Dąbrowski

Geophysicist / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Możemy wyróżnić 3 podstawowe zakresy, które są powszechnie stosowane w badaniach georadarem.

1. Proste zlecenie z interpretacją wyników 2D podczas pomiarów

2. Rozszerzone zlecenie wykonania serii skanów 2D z opracowaniem wyników w formie raportu, opcjonalnie lokalizacja wyników w środowisku CAD, GIS

3. Zaawansowane, wysoko rozdzielcze  skanowanie 3D, z pełnym raportem, przekrojami poziomymi xy, eksport danych do ASCII i inne w zależności od życzenia klienta.

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. Zapytaj nas o cenę usług.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na poniższy kontakt lub poprzez formularz kontaktowy.

dr inż. Michał Dąbrowski

Geofizyk / Manager

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Skontaktuj się z nami

Ceny sprzętu georadarowego

Wysoka jakość i przystępna cena

Wszystkie georadary i akcesoria dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej klasy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z producentem sprzętu Geoscanners możemy Państwu zaproponować dogodne ceny, które są adekwatne do stopnia zaawansowania georadarów, ich możliwości badawczych, a także stopnia złożoności. Na cały nasz asortyment otrzymają Państwo 36 miesięcy gwarancji. Szczegółowe informacje i ceny mogą Państwo poznać kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub korzystając z danych zamieszczonych na stronie (link do strony dostępny tutaj). Rozmowa z nami jest także okazją dla Państwa do uzyskania fachowej porady w dziedzinie usług georadarowych, a także innych metod geofizycznych. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego georadaru i potrzebnych do niego akcesoriów.

Georadary marki Geoscanners AB – ceny wyłącznie w procesie zapytania ofertowego. Napisz: biuro@geoscanners.pl lub zadzwoń +48 796 837 252 lub wejdź w zakładkę KONTAKT

Dlaczego nasza firma

Cena każdej z usług znajdującej się w naszej ofercie jest atrakcyjna i konkurencyjna. Zważywszy na doświadczenie zdobyte przez lata działalności, a także wysoką jakość wykonywanych przez nas badań, pomiarów i analiz, oferowane przez nas ceny zasługują na szczególną uwagę. Dbamy o to, by każdy klient był w pełni zadowolony, dlatego dajemy Państwu tak duży wybór różnego rodzaju systemów, akcesoriów i oprogramowania. Rozsądna cena obejmuje nie tylko sprzęt i usługi znajdujące się w ofercie, ale także wynajem georadarów, które znajdują się w naszym asortymencie. Prosimy pamiętać, że teraz, aby wykorzystać georadar do swoich potrzeb nie muszą go Państwo kupować — można skorzystać z oferty naszej wypożyczalni. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Georadary marki Leica Geosystems DS2000 ceny zaczynają się od 65 000 NETTO + 23% VAT za opcję 2 kołową bez tabletu

Więcej cen i akcesoriów znajdziesz w naszym sklepie: www.delfind.pl

Translate »