Cennik usług skanowania laserowego

Korzystanie z naszych usług gwarantuje najwyższą precyzyjność pomiarów, która może być wykorzystana w najróżniejszych dziedzinach. Z tego względu cena skanowania laserowego jest zawsze kwestią indywidualną uzależnioną od wielkości badanego obiektu, jego złożoności, a także czasu pracy w terenie. Osobną kwestią jest również szczegółowy przedmiot zamówienia – chmura punktów, model 3D, analiza danych czy skaning w celach porównawczych.

Nasza oferta obejmuje skanowanie, wynajem profesjonalnych urządzeń, a także sprzedaż w ramach umowy dilerskiej produktów marki Leica Geosystems Sp. z o.o. jako autoryzowany dystrybutor. Oprócz dopasowanej do potrzeb wyceny zapewniamy również szkolenia i wsparcie dla klientów połączone z fachowym doradztwem popartym wieloletnim doświadczeniem.

Rozpiętość cen, jaką charakteryzuje się skaning laserowy, wynika, jak wspomniano z różnorodności obiektów, które zostaną poddane analizie. Inaczej przebiegać będzie praca z pustą halą magazynową, niż z hotelem lub biurowcem o wielu pomieszczeniach, pomimo tych samych wielkości każdej z wymienionych nieruchomości.

KONTAKT

Skaning Laserowy 3D

inż. Tomasz Dąbrowski

Manager, BIM, systemy skanowania laserowego 3D

e-mail: tomasz@geoscanners.pl

mob: +48 505 655 881

dr inż. Michał Dąbrowski

Geophysicist / CEO

e-mail: biuro@geoscanners.pl

mob: +48 796 837 252

Świadczymy usługi w całej polsce.

Translate »